wtorek, 11 grudnia 2012

teraz to czas radości

Wczoraj byłam na patologii ciąży na wizycie. U malutkiej wszystko dobrze. Szacunkowa waga to 1789 g. Niestety nic więcej nie powiedzieli. Nic nie pokazali. Czułam się trochę jak na taśmie produkcyjnej. Wchodzisz krótkie badanie USG, badanie wewnętrzne, następny termin i następny proszę.... . Ale dobre i to. Dobrze że 19-tego mam wizytę u swojej lekarki prowadzącej. Tam zobaczę wszystko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz