Maleńka jest zdrowa. To nie przepuklina przeponowa, to było tylko złudzenie. Wszystko zostało sprawdzone. Znacznie lepszy aparat i wszystko było ładnie widać. Jestem niesamowicie szczęśliwa. Dziękuję wszystkim za wsparcie.
Okazuje się cukrzyca ciążowa to nic strasznego, o ile, dba się o odpowiednią dietę!!!!! Wszystko na ten temat znajduje się na portalu http://www.slodkiemamy.edu.pl/, Do porodu damy radę :). Będzie dobrze. Musi być dobrze.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz