poniedziałek, 19 listopada 2012

Czy nie może być spokojnie???

Byłam dzisiaj u mojej Pani ginekolog. Prawdopodobnie jest to dziewczynka. Niestety jest podejrzenie przepukliny przeponowej. Dostałam skierowanie na specjalistyczne badanie. Termin dopiero na  4- go grudnia. Chyba oszaleję. Czy naprawdę ciągle coś musi zakłócać radość oczekiwania na to dziecko? Przeszukałam internet. Jest to bardzo poważna wada rozwoju. Śmiertelność dzieci bardzo wysoka. Przepłakałam dwie godziny. Nie mam siły. Czyżby klątwa listopada? Rok temu w listopadzie straciłam mojego aniołka. Jestem na skraju depresji. Ale muszę się jakoś trzymać dla córeczki. Może jednak  jest wszystko w porządku - w końcu to tylko podejrzenie. Żołądek wydaje się być troszkę za wysoko..... Może to tylko złudzenie..... Pani doktor sama nie jest pewna. Woli to sprawdzić. Trzymajcie za nas kciuki.
Do tego jeszcze doszła cukrzyca ciążowa. Umówiłam się na wizytę u diabetologa, zobaczymy co powie....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz